Інформація / Блог / Поговоримо на інтимні теми

Поговоримо на інтимні теми

Сподіваюсь, що жодна з нас не буде сперечатися з тим, що особиста гігієна є надважливою: всі знають, що треба приймати душ, чистити зуби і тому подібне. Чого ж тоді ми оминаємо увагою наші прикраси? Вони так само потребують очищення, догляду, дезінфекції. Прийшовши додому з роботи чи прогулянки ти обов’язково помиєш руки. А з прикрас бруд, пил самі так же не зникають, всі прикраси, так само, як і люди, потребують уваги.

Найкращий і найефективніший спосіб очистки прикрас – це звернення до професіоналів. Найближчий ювелір у твоєму місті впорається з цією задачею.

Звичайно є також багато способів, що допоможуть повернути блиск та чистоту виробам і в домашніх умовах. Наприклад:

1. Сольова ванна – вам для неї знадобиться кілька предметів: знадобиться кілька предметів: велика пластикова або скляна посудина ємністю не менше 2 літрів (важливо: посудина в жодному разі не повинна бути металевою, оскільки метал може вступити в небажану реакцію з приготованим розчином), алюмінієва фольга, яку слід укласти на дно та борти посудини, тепла вода, підійде і звичайна з-під крана, але найкращий ефект дає дистильована, сіль кухонна – додається у пропорції 5 чайних ложок на кожний літр ванни. Розчин необхідно ретельно перемішати. Предмети повинні знаходитися у ванні від кількох хвилин до кількох годин, залежно від ступеня їх забруднення. Слід зазначити, що окисно-відновний процес найчастіше протікає досить швидко і речі очищаються від бруду буквально на очах. Не рекомендується кидати у розчин усі предмети одночасно. Якщо їх буде занадто багато, процес сповільниться і ефект може бути незадовільним. Краще кинути у ванну один великий виріб або кілька дрібних (наприклад срібні сережки або каблучки). Якщо розчин діє недостатньо ефективно, його слід замінити, вставити нову алюмінієву фольгу і почніть все заново. Саме алюмінієва фольга поглинає забруднюючі оксиди сірки, тому її необхідно часто міняти.

2. Розчин оцту та соди - потрібно розвести 1 столову ложку оцту та 1 столову ложку харчової соди в одному літрі води. Потьмянілий предмет повністю занурюють у такий розчин приблизно на 15 хвилин. Після цього часу весь осад повинен зникнути. Після цього срібло залишається просто промити під проточною водою.

3. Зубна паста - швидкий та ефективний спосіб очистити срібло від непривабливого покриття – протерти його зубною пастою. Ефект видно відразу. Недоліком цього є його обмежена продуктивність. Якщо срібний кулон або кольє мають безліч різних згинів, паста практично не зможе потрапити усередину. У цьому випадку краще вибрати один з перерахованих вище розчинів і почистити прикрасу таким способом. З іншого боку, чистка пастою відмінно працює зі срібними предметами простої форми.

4. Мильний розчин - досить розвести одну чайну ложку мила, прального порошку або шампуню в теплій воді. Після цього помістіть виріб у розчин, який утворився, сполосніть і протріть аксесуар паперовою серветкою. І, нарешті, відполіруйте прикрасу м'якою тканиною, на зразок замші або фланелі.

5. Нашатир - для прикраси з камінням потрібно змішати половину чайної ложки цього розчину зі склянкою води. Залиште прикрасу в ємності на півгодини, а потім протріть і відполіруйте її. Для срібного виробу без каміння можна використовувати трохи більшу кількість нашатирю.

6. Або скористатися Порадами по догляду та очищенню від INFINI для стовідсоткового результату.

Як доглядати за своїми прикрасами обирати тобі самій. Але пам’ятай, щоб сяяти треба піклуватися про чисті прикраси та свої щасливі очі.

×
×
СПИСОК БАЖАНЬ
×
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ
×

Залиште телефон і ми допоможемо підібрати Вам прикрасу.